Конспект відкритого заняття з англійської мови в підготовчій групі «чарівна скриня
інкогніто
Конспект відкритого заняття з англійської мови в підготовчій групі «Чарівний скриню. The magic box »
Мета. повторити пройдений матеріал за темами «Тварини». «Їжа». "Кольори". введення нової лексики за темою «Одяг».
1. Освітні. навчити дітей сприймати іноземну мову на слух (робота над фонетичним, лексичним і граматичним ладом мови); працювати над вдосконаленням умінь говоріння англійською мовою; розширити кругозір дошкільнят.
2. Розвиваючі. розвивати вміння працювати в колективі; позитивні особистісні якості (відповідальність, доброзичливість, почуття взаємодопомоги); розвивати і тренувати увагу, пам'ять, мислення; розвивати непідготовлену мова.
3. Виховні. виховувати інтерес до англійської мови та країні мови, що вивчається. т. е. підвищувати мотивації дошкільників до предмету; виховувати культуру мовлення, шанобливе ставлення до оточуючих; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Інтеграція освітніх областей. «Комунікація». «Пізнання». "Фізична культура". «Музика».
Устаткування. проектор (презентація, магнітна дошка, дидактичний матеріал.
хід заняття
1. Привітання. Введення в атмосферу іншомовного спілкування.
Вихователь. Hello, children! (Привіт, діти)
Діти. Hello, Алія Радиковна!
Сприймали. Let's speak English? (Давайте, говорити по-англійськи)
Сприймали. How are you? (Як у вас справи)
Сприймали. Хлопці, а давайте з гостями привітаємося, stand up!
Разом. Hello to all, hello to you, hello, hello, to all of you!
Сприймали. Good for you, kids! Молодці, діти! O.k. look at the outside, how is the weather today? (Подивіться на вулицю, яка сьогодні погода)
Діти відповідають на питання
2. Сюрпризний момент.
Вихователь зауважує скриню.
Oh children look (хлопці, подивіться, what is it? (Що це).
Сприймали. Yes it is a box, I think it is a magic box (та це скриня. Я думаю це чарівна скриня).
Сприймали. Is it of you? Is it of you? (він твій)
Дістаємо конверти із завданнями з за скрині.
Сприймали. Хлопці, спробуємо виконати?
1) Перше завдання:
Сприймали. Тут написано. "What does it like to eat?" (Що він любить їсти) і дані ось такі картки (картки з їжею).
Сприймали. Do you like to eat? (Ви любите поїсти)
Сприймали. Хлопці, потрібно згадати англійською мовою тварин і їжу і правильно підібрати, що ж люблять поїсти тварини. Давайте спробуємо виконати завдання.
Look at the board and answer my questions. Подивіться на дошку і дайте відповідь на мої запитання.
Робота на дошці
Сприймали. What does the cat like?
What does the dog like?
What does the hare like?
What does the monkey like?
What does the mouse like?
Сприймали. Good for you! Розумниці, у вас все вийшло!
Тварини - це частина природи. Хлопці, ви любите нашу природу?
Сприймали. Good for you! Let's sing a song!
3. Емоційна розрядка, зняття втоми.
Діти співають і виконують рухи під музику. Пісня «I like to eat apples and bananas» (Я люблю їсти яблука і банани)
Сприймали. O.k. sit down please. Good job!
2) Хлопці, ми впоралися з першим завданням, а тепер давайте прочитаємо друге завдання.
Слухайте уважно, listen!
Red, orange, green and blue,
Shine yellow, purple, too.
All the colors that you know
Show up in the rainbow!
Хлопці, ви зрозуміли, про що йдеться в цьому вірші?
Діти. про кольори і веселку.
Сприймали. Як буде кольору англійською мовою. а веселка?
Діти. Colors, rainbow!
Сприймали. Yes, this poem about colors and rainbow.
У мене сумнівів немає червоний колір, звичайно, red;
Упевнений, ти запам'ятаєш. помаранчевий колір - orange.
Жовток кішка жовтий з'їла - жовтий по-англійськи yellow;
Ох, не стиглий мандарин, він зелений просто green;
Світлий тон, запам'ятовуй. світлий по-англійськи ... light.
Я тону йду на дно - синій колір, звичайно, blue;
Знають навіть недотепи, що фіолетовий колір по-англійська purple;
Excellent! Відмінно! Ми і з цим завданням впоралися.
3) Хлопці, у нас залишився ще один конверт із завданням, найскладніший. Ми ж з вами молодці, впораємося?
Сприймали. Хлопці нам сказано, одягнути Сандру, і дані предмети одягу. Для цього нам спочатку потрібно дізнатися, як буде англійською мовою одяг. Слухайте мене уважно повторюйте за мною. Listen and repeat after me. (Clothes, hat, dress, shoes). Показую предмети одягу і кілька разів промовляю назви, діти повторюють за мною. Good for you! Молодці! А тепер давайте спробуємо прослухати вірш і договорити за мною, добре?
Тканини я купив, відріз.
Сукня по-англійськи dress.
Ні, не кепка, не бере,
А капелюх по-англійськи hat.
Підказати тобі наважуся:
Туфлі по-англійськи shoes.
А тепер давайте спробуємо одягнути Сандру. Будьте уважні! Потрібно одягнути Сандру і називати предмети одягу на англійській мові. Давайте, хто найсміливіший?
Робота на дошці.
Сприймали. Very good job! Дуже гарна робота! Good for you! Хлопці, ви запам'ятали предмети одягу? Good for you!
Ми з вами впоралися з усіма завданнями. You are very clever! Ви дуже розумні! Ой, хлопці, а тут в конверті лежать ключі, ми з вами тепер зможемо відкрити скриню і дістати скарби. Let's open the box!
Ух-ти, скриня відкрився. Він насправді чарівний. This is a magic box. Хлопці подивіться тут стільки скарбів!
Ми з вами впоралися з усім, скриня змогли відкрити. завдання все вирішили?
Сприймали. Ці скарби ми потім розділимо, але спочатку згадаємо, про що ми сьогодні говорили на занятті?
4. Заключний етап. Рефлексія.
Про що сьогодні розмовляли? What we learn about?
Діти. animals, colors, clothes.
Що нового дізналися на сьогоднішньому занятті?
Діти. предмети одягу
Що найбільше вам сподобалося сьогодні на занятті?
Діти. працювати на дошці, співати.
Вам сподобалося заняття. Do you like the lesson?
O'k good! Let's sing a song?
Good bye, boys and girls!
The lesson is over, thank you very much!
Хлопці, подивіться, скарби в скрині теж чарівні вони перетворилися в шоколадки! Ви сьогодні молодці і заслужили солодкий приз. (Роздаю скарб зі скрині дітям. Проводжаю дітей в групу.
Конспект заняття з англійської мови «Моя сім'я» «Моя сім'я» заняття з англійської мови в старшій групі Шемендюк Ольга Юріївна педагог додаткової освіти Дитячий сад №213 ВАТ.
Конспект НСД з англійської мови в підготовчій групі «Ласкаво просимо до Великобританії» Мета: познайомити дітей з країною мови, що вивчається. Завдання: 1. Виховні: - виховувати вміння діяти в колективі; - формувати.
Конспект заняття з англійської мови «Числа» Цілі: Практична: закріплення уявлень про однина і множина іменників. Освітня: введення нового.
Конспект заняття з англійської мови «Кольори» Цілі: Практична: формування уявлень про те, що різні предмети можна класифікувати за однією ознакою. Освітня.
Конспект заняття з англійської мови «Моє тіло» Цілі: Практична: закріплення уявлень про будову тіла. Освітня: знайомство з новим лексико-граматичним матеріалом.
Конспект заняття з англійської мови «Привітання» Цілі: Практична: формування та закріплення уявлень про те, що предмети можна розрізняти за розміром. Освітня: закріплення.
Конспект заняття з англійської мови «Сім'я» Цілі: Практична: закріплення уявлень про родинні зв'язки. Освітня: закріплення вивченого матеріалу, розвиток навичок.
Конспект заняття з англійської мови в старшій групі «Знайомство з новими словами: big, little» Технологічна карта організованої навчальної діяльності. Освітня область: Комунікація Інтеграція: Англійська мова Тема: Знайомство.