Самоаналіз уроку англійської мови по темі "мій дім" в 4 класі - англійська мова, інше
Тип уроку. урок первинного пред'явлення нових знань.
Вид уроку: комбінований
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, парна
Оснащення уроку: підручник "Enjoy English", книга для вчителя, робочий зошит, навчальна комп'ютерна програма до підручника "Enjoy English-4", мультимедійне обладнання, інтерактивна дошка
Мета уроку: вивчення і первинне закріплення нових лексичних одиниць
- Розвивати лексичні навички говоріння:
- вивчити та закріпити нові лексичні одиниці і активізувати лексику по раніше вивчених тем;
- формувати орфографічні навички на базі нових лексичних одиниць;
- вчити розповідати про свій будинок / квартирі, використовуючи thereis / thereare;
- вчити вести діалог-розпитування, використовуючи мовний зразок Haveyougot
Нові слова: a hall, a kitchen, a pantry, аliving room, a bedroom, a bathroom, a toilet, аwindow, a wall, a door, a flat
Самоаналіз уроку англійської мови по темі "MyHouse" в 4 классеcіспользованіем навчальної комп'ютерної програми до підручника
"Enjoy English-4"
Тип уроку. урок первинного пред'явлення нових знань.
Вид уроку: комбінований
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, парна
Оснащення уроку: підручник "Enjoy English", книга для вчителя, робочий зошит, навчальна комп'ютерна програма до підручника "Enjoy English-4", мультимедійне обладнання, інтерактивна дошка
Мета уроку: вивчення і первинне закріплення нових лексичних одиниць
Розвивати лексичні навички говоріння:
- вивчити та закріпити нові лексичні одиниці і активізувати лексику по раніше вивчених тем;
- формувати орфографічні навички на базі нових лексичних одиниць;
- вчити розповідати про свій будинок / кварти-ре, використовуючи thereis / thereare;
- вчити вести діалог-розпитування, використовуючи мовний зразок Haveyougot
Нові слова: a hall, a kitchen, a pantry, аliving room, a bedroom, a bathroom, a toilet, аwindow, a wall, a door, a flat
- навчально-пізнавальний інтерес до нового навчального ма-ріалів і способам вирішення нового завдання;
- усвідомлення необхідності бути ввічливими, доброзичливими і уважними по відношенню до оточуючих;
- самостійно визначати мету навчальної діяльності;
-самостійно організовувати діяльність відповідно до навчальної завданням;
-адекватно сприймати оцінку і позначку
- здобувати нові знання: витягувати інформацію, представлену в різних формах (аудиотекст, текст, ілюстрація і ін.);
- будувати мовне висловлювання в усній формі усвідомлено і довільно;
- користуватися підручником як джерелом інформації.
- донести свою позицію до співрозмовника, висловлюючи свою точку зору;
- слухати інших, намагатися приймати іншу точку зору, шанобливо ставитися до позиції іншого;
- здійснювати взаємоконтроль і взаємодопомога по ходу виконання завдання.
- вивчити та закріпити нові лексичні одиниці і активізувати лексику по раніше вивчених тем;
- розвивати вміння слухати і повторювати за диктором навчальні висловлювання;
- розвивати вміння використовувати освоєні мовні зразки в пропонованій ситуації спілкування;
- формувати орфографічні навички на базі нових лексичних одиниць;
- формувати фонетичні навички.
I Організаційний момент (1 хв)
2.Фонетіческая зарядка (1 хв)
3.Речевая розминка (1 хв)
4.Формулірованіе теми уроку і його завдань. (1 хв)
Основна частина уроку (40 хв)
a) навчання аудіювання (5 хв)
b) навчання письму (8 хв)
c) навчання говорінню (11 хв)
d) навчання читання (15 хв)
5. Підведення підсумків уроку (1хв)
Даний урок орієнтований на формування розвитку лексичних та граматичних навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, монологічного та діалогічного мовлення та оволодіння учнями такими аспектами мови: вимовою, лексикою, граматикою.
Навчальне приміщення підготовлено до заняття. Підготовлено технічні засоби навчання. Учні підготували до занять свої робочі місця.
Навчальна атмосфера в класі здатна переключити учнів на предмет «іноземна мова». Цьому сприяють фонетична і мовна зарядка на початку уроку, відтворена в звукозапису іншомовна мова.
При плануванні занять я намагалася врахувати вікові, поведінкові, навчальні, індивідуальні особливості учнів початкової школи.
Основні форми класної роботи: фронтальна, індивідуальна, в парах. Їх співвідношення методично доцільно. На уроці були досить повно представлені такі форми роботи, як учень-учитель, учень-книга, учень-навчальна комп'ютерна програма, учень-учень.
В ході Оргмомент, фонетичної і мовної зарядки вдається встановити контакт з класом, що дозволяє створити в класі творчу, ділову, доброзичливу атмосферу. Також всі вищезгадані етапи уроку підвели учнів до формулювання теми уроку і цілепокладання.
Для ведення нового лексичного матеріалу використовувалася навчальна комп'ютерна програма до підручника «Enjoy English», інтерактивна дошка, матеріал підручника. На даному етапі проведена семантизация новою лексикою, відпрацьовано її вимова і проведено первинне закріплення матеріалу в завданні «Drag thе words to the pictures». Приклади використовувалися відповідно до навчальної темою уроку.
На етапі навчання письму для відпрацювання орфографічних навичок учні виконані завдання щодо заповнення пропущених букв в словах і написання слів, які називають приміщення в будинку. Завдання виконувалися на інтерактивній дошці і за допомогою ОКП. Що значно прискорило темп уроку, підвищило його щільність на даному етапі і допомогло використовувати такі форми контроль як само- і взаємоконтроль.
На етапі розвитку навичок говоріння була організована допомога учням і управління побудовою діалогічних висловлювань з використанням ОКП. Ефективним виявилося виконання даного завдання в парах, так як це дозволило учням з хорошим рівнем знань допомогти слабшим. Введення нового граматичного матеріалу будувалося з використанням нових лексичних одиниць.
На етапі навчання читання учні Новомосковскют про себе першу частину розповіді "The Big Secret". Цей текст спрямований на роботу з новою лексикою і активізацію лексики першого розділу.
Розуміння основного змісту тексту перевіряється за допомогою відповіді на запитання, сформульоване в завданні "What does Simon like on the farm?";
Читання з повним розумінням змісту оцінюється за допомогою відповідей на питання і завданням закінчити пропозиції.
Завдання до наступного уроку дано завчасно, мотивовано, вчитель контролює розуміння завдання, дає рекомендації до його виконання.
Під час уроку не було непотрібних затримок і відступів, темп і щільність уроку високі, чому значною мірою сприяло використання ОКП і інтерактивної дошки. Роблячи висновок, можна сказати, що, проведений урок англійської мови був досить успішним. Вважаю, що кожна з цілей уроку була досягнута, про що хлопці зробили висновок в кінці уроку.