Найбільш незабутні матчі року топ 10, readfootball

Цей матч, безумовно, запам'ятається надовго всім шанувальникам гри мільйонів. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів доля звела грандів німецького та італійського футболу. Матч на Апеннінах закінчився бойовою нічиєю 2: 2, тому вихід в ¼ фіналу розігрували на «Альянц Арені». У першому протистоянні «Баварія» легко повела в рахунку, але потім пропустила двічі, ледь не втративши перемогу. У матчі-відповіді все було навпаки, за винятком того, що «стара синьйора» все-таки втратила «вікторію». На 5-й хвилині «Ювентус» вже був попереду, Нойер як завжди вийшов за межі своїх володінь, за що голкіпера покарав Погба, забивши в порожні ворота. Через кілька хвилин Мората зробив чудове соло на пів поля і віддав передачу на Куадрадо. Колумбієць ще встиг посадити на п'яту точку Лама і пробив в ближній кут, 0-2. Прокинулися «мюнхенці» лише в кінці гри, спочатку Левандовскі скоротив відставання, а на останній хвилині Мюллер перевів гру в овертайм. На додатковий час «Ювентус», який віддав всі сили на протязі 90 хвилин, не вистачило. На 108-й хвилині Алькантара забив третій м'яч, а через дві хвилини Кінгслі Коман зняв всі питання про переможця.

Ще один блискучий поєдинок, драму з героїчним порятунком на останніх хвилинах Юрген Клопп спродюсував в чвертьфіналі Ліги Європи. Особливим цей матч був тим, що німецький фахівець грав проти своєї колишньої команди «Боруссії Дортмунд». Матч в Німеччині завершився 1-1, тому на Туманному Альбіоні «джмелям» вистачало б нульової нічиєї для проходу до півфіналу. Незважаючи на це, вже до 10 хвилині матчу рахунок був 0-2, що змушувало «Ліверпуль» забивати, як мінімум, тричі, щоб пройти далі. У першому таймі підопічним Юргена Клоппа це не вдалося, проте в другій половині зустрічі голи посипалися. «Мерсісайдці» забили тричі, але пропустили від Марко Ройса, що при такому розкладі виводило в півфінал «Боруссію». Знову Клоп в невигідному становищі, знову потрібно диво. 90 + 1 хвилина Мілнер зважився на прорив і зробив подачу на дальню штангу, там на другий поверх швидко забрався Дані Ловрен, відправивши м'яч у ближній кут, 4-3.

Вже на наступний день жителі Європи стали свідками чергового неймовірного матчу. У 5-му турі Ліги чемпіонів український «Ростов» створив справжню сенсацію, обігравши гранда «Баварію Мюнхен». Починався матч для «мюнхенців» непогано, на 35-й хвилині Дуглас Коста забив м'яч. Однак на останній хвилині першого тайму «синьо-жовті» зрівняли рахунок. Друга половина зустрічі почалася за сценарієм українського віце-чемпіона. На 50-й хвилині Полоз реалізував пенальті, проте вже через 2 хвилини Бернат зрівняв рахунок. Будучи на куражі від того, що вдалося забити двічі «Баварії», футболісти «Ростова» швидко організували третє взяття воріт, відзначився Нобоа. У заключні хвилини підопічні Карло Анчелотті проводили масовані наступу на ворота Заслана Джанаева, але пробити голкіпера не вдалося.