Самий страннно матч з футболу в історії

До дня матчу команди Гренади і Пуерто-Ріко мали по 3 бали в активі, у Барбадосу був 0 балів. Єдиним шансом команди Барбадосу пройти в наступний етап могла б стати перемога над Гренадою з перевагою в 2 очка або більше. Крім того, за правилами турніру, нічия не допускалася - в разі рівного рахунку час гри продовжувалося до «золотого гола», який вважався за 2 очка.

Спершу збірної Барбадосу вдалося забити два голи, проте на 83-й хвилині Гренада забила один гол і рахунок став 2: 1, після чого Гренада перейшла в глуху оборону. Кілька хвилин Барбадос шалено атакував, але спроби виявилися невдалими. Ще трохи - і Барбадос міг би попрощатися з думкою про вихід у фінал.

Наступні три хвилини збірна Гренади шалено намагалася забити м'яч хоч в якісь ворота, свої або суперника - неважливо. Будь-який з цих варіантів давав їм нерівний рахунок в матчі і гарантований вихід у фінал за балами. А збірна Барбадосу, в свою чергу, активно захищала і свої ворота, і ворота суперника, щоб не допустити цього гола.

Божевільна тактика Барбадосу принесла свої плоди - в додатковий час їм вдалося забити «золотий гол» і вони вийшли в фінал, залишивши Гренаду за бортом. Але сам цей матч, де перемога була здобута в результаті того, що одна команда забила гол собі, а друга щосили намагалася забити гол собі, але не зуміла, по праву завоював титул самого божевільного матчу в історії футболу, обійшовши навіть матч «Адема -Л'Емірн », в якому мадагаскарська команда, протестуючи проти дій арбітра, забила сама собі 149 голів за півтори години.

Після гри тренер збірної Гренади заявив журналістам: «Людині, якій заманулося прийняти такі правила, пряма дорога в психушку. Подібного я в житті не бачив. За футбольними правилами і традиції, потрібно забивати гол у ворота супротивника, а не в свої, щоб перемогти в матчі! »Але тим не менш, його команда була визнана програла.