Інтегрована освітня діяльність з розвитку мовлення «щоб нам не хворіти»

Айланмаа Сариглар
Інтегрована освітня діяльність з розвитку мовлення «Щоб нам не хворіти»

Мета. виховувати у дітей добре ставлення до тих, хто піклується про їхнє здоров'я, формувати усвідомлене здоров'я за допомогою зарядки, занять спортом, вітамінів.

Хід заняття:

вихователь. діти, сьогодні я познайомлю вас з елементарними правилами здорового способу життя. Навчимося зміцнювати своє здоров'я і дізнаємося, що ж потрібно для цього робити.

-Хто з вас, хлопці, знає, чим загартовування корисно? Від чого воно нас захищає.

- які природні явища нас гартують?

Діти. сонце, повітря і вода.

Спритними і сміливими,

Щодня вранці

Ми зарядку робимо.

2-й. До сонця руки піднімаємо,

Дружно, весело крокуємо,

Присідаємо і встаємо,

І нітрохи не втомлюємося.

Вихователь. Діти, чуєте до нас у двері стукати. Напевно, до нас гості завітали (заїжджає Мишка на машині)

Мишка. Привіт, діти! Я приїхав до вас в гості, попросити вас допомогти мені.

Вихователь. Здрастуй, ведмедик. Але чому ж ти такий сумний?

Мишка. Я трохи толстоват,

Я трохи Криволапик ...

Ви повірте мені, хлопці,

В цьому я не винен!

-Я живу в лісі і дуже часто хворію. Діти, навчіть мене, що потрібно робити, щоб не хворіти?

Вихователь. А скажи, Мишко, нам, ніж ти зайнятий вранці?

Мишка. Я, хлопці, довго сплю, до полудня я хроплю ...

Вихователь. Розкажи нам по порядку, часто ль робиш зарядку? Спортом займаєшся? Водою загартовуєшся?

Мишка (хитає головою). Ні, зарядку-то, хлопці, я не робив ніколи. Загартовуватися - страшно, братці!

Адже холодна вода.

Вихователь. Нічого не бійся Мишка! Ти ведмідь, а не боягуз.

Поруч з нами ти вставай, все за нами повторюй!

Физкультминутка (Мишка робить зарядку).

Кожен день вранці Весело крокувати,

Робимо зарядку. Руки піднімати,

Дуже подобається нам Присідати і вставати

Робити по порядку. Бігати й стрибати.

Вихователь. Діти, а хто нас лікує коли хворіємо. (Відповіді дітей)

- Давайте зателефонуємо і запросимо до нас в гості доктора Айболита? А ти Мишко, залишайся з нами і вчися як здоровим бути.

Вихователь (дзвонить). Алло! Алло! Це Айболить? Ми вас бачити всі бажаємо і до нас в гості запрошуємо! (Приходить лікар Айболить в образі ляльки)

Айболить. Привіт хлопці, я добрий лікар Айболить. Той, хто хворого зцілить. Я тільки що літаком прилетів з Африки, де лікував хворих звірів. Ви напевно пам'ятаєте, як захворіли всі звірі. Коли я до них добрався. то побачив жахливу картину. Всі плачуть, стогнуть, кричать від болю, у всіх висока температура. Хворі звірі такі некрасиві, сумні. Письменник К. Чуковський дуже добре розповів про цей випадок ... (показ картини)

Айболить продовжує. Як шкода тих, хто хворіє. Відразу рум'янець зникає, шкіра стає блідою, очі каламутніють. Хворому нічого не хочеться робити-навіть є. Погано бути хворим.

-скажіть, діти, а чому ж діти хворіють. (Показ картини)

-А ви хлопці, здорові? Чи не хворієте. Треба вас перевірити! Підходьте сюди до дзеркала по двоє. Дивіться на себе і на один одного. Якщо ви посміхаєтеся, рум'яні, по очиманемає синців, м'язи міцні, тіло струнке, спина пряма, це означає що ви здорові і красиві. Можна радіти і займатися будь-якими справами.

Вихователь. Діти, давайте скажемо доктору Айболиту, що потрібно робити, щоб не захворіти. Адже ми вже знаємо про це, але якщо будуть невеликі помилки, нас виправить добрий Доктор Айблоліт. діти:

1) заняття ранковою гімнастикою

2) заняття спортом.

3) Дотримуватися особисту гігієну

4) Правильно харчуватися

5) Профілактичні заходи

Айболить. Молодці, хлопці! Так, оглядом я задоволений, з хлопців ніхто не хворий. кожен веселий і здоровий і до занять готовий.

Вихователь. Доктор Айболит! Зараз тільки, що отримали термінову телеграму. Вона, напевно, від гіпопотамів.

Айболить (розкриває телеграму) читає. Приїжджайте, доктор, в Африку скоріше, і врятуйте доктор, наших малюків!

Айболить. Гаразд, гаразд, побіжу, цим дітям допоможу.

-а з вами, хлопці, я прощаюсь, бажаю всім бути здоровими і пам'ятати. - «Сонце, повітря і вода-наші найкращі друзі! -і на ходу додає. «І ще вітаміни» (йде).

Вихователі. Це про що ж сказав нам лікар Айболить, коли йшов?

• Той, хто багато їсть морквини, стане сильним, міцним, спритним.

• А ось хто полюбить цибулю, виростає швидко раптом.

• Хто капусту дуже любить, той завжди здоровим буде.

• Щоб бути здоровому. дари бери садові, вітамінна рідня-діти сонячного дня!

Вихователь. Молодці діти! А ти Мишка все зрозумів про вітаміни?

Мишка. Так. Солодка ягідка-малинка, дуже вже звик я до неї! Вітамінів і корисних немає її і немає смачніше!

Вихователь. А тепер, діти, давайте пограємо в гру, а ти ведмедик з нами пограй. Хочеш?

Дидактична гра. Вибери корисні для здоров'я продукти харчування.

Вихователь. Молодці діти! І ти Мишко, теж молодець.

Мишка. Дякую вам діти. Сьогодні я дізнався багато цікавого. Тепер я не буду так часто хворіти. буду займатися спортом, робити зарядку, загартовуватися і є вітаміни. Тепер мені пора в ліс. До побачення, хлопці. Ми обов'язково з вами знову зустрінемося.

Діти. До побачення, Мишка!

Вихователі. з ким хлопці ви дружите? Знати про це ви повинні.

Діти. Сонце, повітря і вода-наші найкращі друзі!

Інтегрована освітня діяльність з розвитку мовлення «щоб нам не хворіти»
Інтегрована безпосередня освітня діяльність з математики та розвитку мовлення в старшій групі в пошуках Сюрпра Тема: «У пошуках сюрпризу» Види дитячої діяльності: ігрова, комунікативна, пізнавально-дослідницька. Цілі і завдання: Формувати.

Інтегрована безпосередня освітня діяльність на тему «Весна» (середня група) Мета: закріплення у дітей знань про прикмети весни, про зміни в природі з настанням весни. Об'єднання досвіду і знань дітей. Хід.

Інтегрована освітня діяльність з розвитку мовлення «щоб нам не хворіти»
Інтегрована освітня діяльність за казкою «Троє поросят» Завдання: 1. Вчити розуміти навчальне завдання і Випоняемие її самостійно. 2. Тренувати в відгадуванні загадок, рахунку звуків. 3. Закріпити уявлення.

Інтегрована освітня діяльність в середній групі на тему «У пошуках Василини казкарки» Інтегрована освітня діяльність в середній групі на тему «У пошуках Василини казкарки» Мета: Пізнавальний розвиток: закріпити.

Інтегрована освітня діяльність в старшій групі для дітей з важкими порушеннями мови «Сонечко променисте» КОНСПЕКТ Відкритої інтегрованої освітньої діяльності в старшій групі компенсує спрямованості для дітей з важкими порушеннями.

Безпосередня освітня діяльність по навколишнього світу в старшій групі на тему: «Щоб нам не хворіти» Тема: Щоб нам не хворіти. Мета: виховувати у дітей добре ставлення до тих, хто піклується про їхнє здоров'я, формувати усвідомлене здоров'я.

Безпосередньо освітня діяльність. Активізація розвитку мовлення старших дошкільників Безпосередньо освітня діяльність (Використання ігрових технологій в процесі активізації розвитку мовлення старших дошкільників.).

Залучення до основ козацької культури. Конспект заняття «Щоб нам не хворіти» Поради педагогам: Можливі методи і прийоми: - заняття по ознайомленню з фольклором - робота краєзнавчого гуртка - екологічні заняття.

Інтегрована освітня діяльність з розвитку мовлення «щоб нам не хворіти»
Стінгазета «Робіть щеплення, щоб не хворіти» Щовесни в нашій країні проводиться європейська тиждень імунізації. У ці дні медичні працівники розповідають співробітникам дитячого.

Схожі статті