Цска зіграв внічию з зенітом в матчі РФПЛ - українська газета

У центральній зустрічі 18-го туру чемпіонатаУкаіни ЦСКА і "Зеніт" так і не змогли виявити переможця (0: 0). Половину другого тайму пітерці провели в більшості після видалення Понтус Вернблума, але забити так і не змогли.

З матчем ЦСКА - "Зеніт" в Москву в цьому році прийшов по-справжньому великий футбол. Зустрічалися дві кращі команди країни протягом останніх кількох років. Дзвінка афіша була "підкріплена" і турнірною ситуацією: армійці з питерцами продовжують переслідувати лідера Прем'єр-ліги "Спартак", якому завтра на виїзді протистоятиме "Краснодар".

Тим часом, доля приготувала сьогоднішнього матчу особливу інтригу: вперше за сім років готував "червоно-синіх" до гри інший тренер. Віктор Гончаренко, який був в штабі Леоніда Слуцького, а останнім часом непогано проявив себе в "Уфі", на брівці поводився набагато спокійніше, ніж його попередник. Трохи дивно, але поява Гончаренко особливої ​​реакції у трибун практично не викликало. Ніяких мотивуючих банерів або розтяжок, схвального гулу.

Сюрпризів у складах команд було мінімум: знову не вийшов на поле з перших хвилин зоряний новачок "синьо-біло-блакитних" Браніслав Іванович, місце якого на правому фланзі захисту зайняв ветеран пітерців Олександр Анюков. В атаці у гостей вийшли Жуліано, Данні, Олександр Кокорін і Артем Дзюба. У свою чергу у господарів в запасі залишився досвідчений Сергій Ігнашевич, замість якого в центрі оборони вийшов повернувся з оренди з "Уфи" Віктор Васін. Ну а єдиним форвардом армійців був Аарон Оланаре.

У першому таймі команди показали не самий видовищний футбол. На двох ЦСКА і "Зеніт" створили лише три небезпечних моменти, найвірніший з яких запоров Дзагоєв. Після метушні біля воріт пітерців м'яч відскочив до Алану, але він не потрапив по ньому. Був також момент у Оланаре, однак нігерієць пробив головою вище воріт.

А що "Зеніт"? Вперше гості потривожили Ігоря Акінфєєва на початку другого тайму, коли після дальнього удару Маурісіо м'яч потрапив в штангу. Загострилася ситуація на полі на 65-й хвилині. Команди ледь не влаштували бійку після сутички Олександра Головіна і Хаві Гарсії. Рознімати їх на свою біду зголосився Понтус Вернблум, який отримав за надто активну жестикуляцію жовту картку. Буквально через кілька хвилин Вернблум зірвав одну з атак гостей і побачив перед собою червону картку.

Залишившись вдесятьох, армійці практично перестали атакувати, а гості стали діяти трохи активніше. Ще один шанс був у Маурісіо, але удар бразильця з декількох метрів вийшов слабким і Акінфєєв впорався з ним. На 80-й хвилині міг відзначитися Дзюба. Після подачі Данні форвард "Зеніту" вистрибнув вище за всіх у штрафному ЦСКА, але пробив мимо.

Гра так і закінчилася внічию 0: 0. "Зеніт" залишився на другому місці з 36-ма очками, а ЦСКА - на третьому (33).