Спартак »зіграв внічию з« Кубанню »і залишився на 7-му місці в РФПЛ

«Спартак» і «Кубань» зіграли внічию в матчі 23-го туру РФПЛ. Зустріч проходила в Москві на стадіоні «Відкриття Арена» і завершилася з рахунком 2: 2. Безпрограшна серія «Кубані» в матчах зі «Спартаком» досягла 9 ігор.

У дебюті матчу Євген Макєєв низом прострілив у центр штрафного, звідки Івелін Попов в дотик пробив у протихід Олександру Беленову. На 36-й хвилині Мохаммед Рабіу вирізав переклад на Аподі, а той потужно приклався метрів з тридцяти - м'яч по неймовірній траєкторії прошмигнув за комір Артему Реброву, точно в дальню дев'ятку.

«Спартак» (37 очок) залишився на сьомому місці в РФПЛ, «Кубань» (20 балів) займає 14-й рядок.

Росія - Прем'єр-Ліга. 23-й тур

Спартак (Москва) - Кубань (Краснодар) - 2: 2

Попередження: Зе Луїш, 60 - Шандау, 50; Армаш, 53; Якуба, 56.

Коли один з тренерів команди до матчу на телебаченні говорить, що метою команди є швидкий гол, додаючи при цьому, що суперник досконально розібраний, це означає, що штаб готовий до глибокої обороні від опонента. Вийшло так, що «Спартак» дійсно забив швидкий м'яч, але він став, скоріше, спростуванням думок Дмитра Аленичева і його помічників, остаточно заплутавши червоно-білих. Сергій Ташуєв дуже активно виганяв своїх гравців на чужу половину зустрічати «Спартак», але за командним пресингом не встиг Аподі, проспав свій вихід в тиск, і у «Спартака» вийшла легка вільна зона. Подальше було справою техніки: Зе Луїш перехрестив траєкторії з Івелін Попов. повів захисника і болгарин легко реалізував простріл Євгена Макєєва. Удар повз Олександра Беленова був приречений на гол - болгарин успіх відзначати не став, проявивши повагу до колишньої команді.

«Спартаку» цей м'яч сплутав карти в тому плані, що дав хибне уявлення про силу суперника - все ж в першу чергу гол став результатом індивідуальної позиційної помилки; в цілому ж «Кубань» з задоволенням і навіть злегка наївно йшла в пресинг навіть на чужій половині. На куражі господарі створили ще кілька моментів - спочатку Мельгарехо, інший колишній гравець «Кубані», який намагається знайти себе в «Спартаку», закрутив м'яч у дальній кут від правого краю штрафного,

і Беленов насилу перевів удар в сторону від воріт, де Квінсі Промес заробив кутовий на добиванні. Подача кутового призвела до невеликої паніки у штрафному південців, і занедбаність Смелаа Граната міг перетворити в гол зловив лінію офсайду Зе Луїш, проте сильний удар африканця припав рівно в ту точку, де знаходився воротар.

Переживши цей натиск, «Кубань» перевела гру в середину поля. І господарі, і гості дивно нездорово, далеко не на рівні кращих європейських ліг переходили з атаки в оборону, і якщо для «Кубані» це було зрозуміло її місцем у таблиці і достатньою кількістю молодих дебютантів в основі, то «Спартак» знову неприємно дивував. Ромуло погано відкривався під передачі, а Денис Глушаков раз по раз віддавав м'ячі партнерам під незручні ноги, на обріз - і обидва опорника дублювали дії центральних захисників. Періодично складалося відчуття, що два центральні захисники «Спартака» закривають двох опорників, і виникали зонами «Кубань» користувалася вигадливо. В одному з таких епізодів на 11-й хвилині один тінейджер - Святослав Георгіївський - спокійно обробив м'яч в зоні правіше воріт і викотив м'яч під удар іншого тинейджеру, Денису Якуба. Опорник української молодіжки пробив здорово, і якби м'яч йшов 10-15 сантиметрами нижче, то «Кубань» зрівняла б рахунок вже тоді. Через 15 хвилин ситуація повторилася, і на цей раз удар наносив Хубулов - його встигли накрити.

На 33-й хвилині «Спартак» в останній раз за тайм показав ознаки свідомості в грі: Глушакова залишили одним в центрі, і Зе Луїш знову зловив «Кубань» на спробі створити офсайд. Пас урозріз вивів нападника на одного Беленова, однак і цього разу воротар стояв до кінця, смутивши Зе. Удар у нього точним не вийшов.

Зате на іншій половині поля «Спартак» догрався в вільні зони. Все знову почалося після того, як Глушаков підсунув м'яч незручно для партнера, і переміститися направо всією командою червоно-білі вже не встигали. Переклад Рабіу на правий край (втретє за тайм вільна зона виникла саме тут) навряд чи вийшов би гольовим, але на Аподі зійшло божественне бразильське натхнення. Запаморочливий удар крайнього захисника, що не піддається опису, став ще крутіше після мінімального рикошету від Макєєва - звинуватити Реброва можна тільки в тому, що він недостатньо красиво стрибнув за м'ячем.

Другий тайм почався не просто так же, як перший - під точну кальку. Знову на шостій хвилині злегка збожеволів Аподі, прівёзшій швидку атаку на свої ворота, яку довелося переривати ціною жовтої картки Шандау. Покарання вийшло подвійним, тому що щасливий в цей вечір був не тільки Рабіу. Промес пробив зі штрафного, м'яч торкнувся стояв у стінці Аподі (кого ж ще?), Потрапив в перекладину, зачепив спину Беленова і заповз у сітку - 2: 2! «Спартак» знову, як і в першому таймі, понісся вперед на куражі, і «Кубані» в наступні 10 хвилин було дійсно погано, що легко проілюструвати статистикою - в цей часовий проміжок гості отримали всі свої три жовтих картки. Протверезним для «Спартака» і заспокійливим для «Кубані» став момент з попередженням Зе Луїша: африканець після прострілу зліва дуже жорстко пішов вперед двома ногами і врізався в Беленова.

Виникла пауза розділила гру на «до» і «після», при чому після пішли заміни і стандарти біля воріт «Спартака», кожен з яких опинявся дивно небезпечним. За 15 хвилин до кінця відмазатися за другий пропущений м'яч Ребров, який потягнув удар в упор від відклеївся від Глушакова Рабіу - це був самий запам'ятовується, але далеко не єдиний епізод. Гра носилася від воріт до воріт, нагадуючи ситуацію на груповому етапі якогось турніру, коли в останньому турі обом командам потрібна тільки перемога, а нічия відправить додому всіх.

Після удару Рабіу здалося, що «Кубань» почала вставати. Враження підтвердилося, коли Аподі (занадто багато Аподі для одного матчу, чи не так?) В простій ситуації навіть не спробував зберегти м'яч в грі, а виніс його на кутовий - жителі півдня явно втомилися. Але «Спартак», що залишився без травмованого Мельгарехо, не дуже напружував суперника - так, тиснув, але в основному через навіси і спроби Зе Луїша затягнути м'яч в штрафну на тракторі. «Кубань» скеля, але відбивалася, а коли почалося компенсований час, Зревшее весь матч відчуття пляжності матчу, що проходив при комі в центрі поля, остаточно матеріалізувалося. З різницею в хвилину «Кубань» і «Спартак» могли виграти вкрай нелогічне протистояння: спочатку пас Якуби врозріз знайшов вийшов на заміну і опинився на місці нападника, між двох центральних захисників, Манолева - Ребров знову врятував команду, потягнувши складний удар. У відповідь атак «Спартак» просто виніс м'яч до чужих воріт, і Промес понісся на Беленова так швидко, що ледь не змусив його помилитися в найпростішої ситуації. Проте, рахунок не змінився - «Спартак» знову не виграв у «Кубані», але, що найголовніше, не показав себе на голову сильніше бореться за виживання команди.