Зеніт - ростові

1: 0 - Шатов - 45. 2: 0 - Халк - 45 + 3. 3: 0 - Рондон - 87

ризикований вихід Юрія Лодигіна з воріт в стилі Мануеля Нойєра ледь не приніс команді неприємності. Олександр Бухаров зумів від лицьової перекинути м'яч через кіпера, і на куті воротарського Сердар Азмун міг забити, якби просто виграв верхову дуель. Захисник в єдиноборстві з іранцем не надав, і гол не відбувся.

«Ростов» взагалі почав матч надзвичайно агресивно - не шкодував себе Бухаров, якому є що доводити в матчах з «Зенітом», активні були захисники, раз по раз заганяють господарів до бічних лініях. Варто було гравцеві «Зеніту» пройти Тимофія Калачова. як перед ним виростав Баштуш. Зворотним боком ігрової агресії стала велика кількість фолів: в перші 10 хвилин Бордачёв і Канга заробили за грубі фоли по картці, а Сердар Азмун навернув у верховій боротьбі по обличчю Хаві Гарсії - арбітр Сергій Куликов сліберальнічал, що не виписавши ще одне попередження. Канга на 17-й хвилині знову сфолив на Доменіко Крішіто і на відстань пари фолів підібрався до видалення - тим дивніше, що перший тлумачний удар в матчі після штрафного завдали гості. Лодигін успішно приборкав м'яч після спроби від Віталія Дьякова.

Перед самим же перервою «Зеніт» за п'ять хвилин поховав інтригу в матчі. Спочатку відмінна гра Аршавіна в центрі поля дозволила Олегу Шатову зловити вікового Калачова на позиційної помилку, вирватися до воріт, фінтом прибрати захисника і всадити м'яч у верхній кут, діставшись ефектності за рахунок рикошету від поперечини. А вже в компенсований час друга спроба Халка зі штрафного виявилася куди вдаліше першої. Знову стінка з трьох чоловік, знову удар в ближній для Плетікоси кут через зону Канга - однак на цей раз габонец не підскочив, і м'яч пролетів рівно над тією зоною, де повинна була бути його голова - 2: 0! Після цього титр про бомбардирських перегонах був би куди більш доречний.

Зупинятися на досягнутому «Зеніт» не захотів - в перші 10 хвилин другого тайму господарі, яких підганяли вболівальниками, могли забити ще два-три рази. Активним був Аршавін, як завжди креативний Данні, а Халк відчув, що може і ще поповнити свій бомбардирський баланс - бразильцеві підігравав навіть суддя. Бадьоро почав перший тайм «Ростов» до перерви знітився, а на другу половину вийшов як після важкого нокдауну - стояти біля канатів, намагаючись не втратити обличчя.

Однак після активної 15-хвилинки на чужій половині поля «Зеніт» заспокоївся, а гості стали оживати. Пару раз у Калачова пройшли діагональні переклади - один з них посадив Лодигіна на жовту картку: воротар знову покинув свою штрафну і в підкаті сфолив. Змінив загубився Сердар Азмун Думбія додав ростовчанам швидкості атак, і по черзі Крішіто, Шатову і Гарсії довелося в останній момент ставати на шляху до небезпечного моменту. На іншій половині поля знову включився Аршавін, але обидва удари нападника були заблоковані. Потім улюбленець «Петровського» на ривку пішов на ривку від захисника, але відпустив м'яч занадто далеко. Це було останнє

дію Аршавіна на поле - на 72-й хвилині його під оплески змінив Рязанцев. Статистика зенітовской «десятки» переконлива: в п'яти останніх матчах, коли Аршавін з'являвся на полі в основі, команда забивала мінімум по два м'ячі!

Курбан Бердиєв до останнього намагався врятувати матч - після виходу на поле Полоза ще краще запрацювали фланги «Ростова». Двічі за три хвилини на самоті в центрі штрафного виявився Бухаров, але обидва рази судді зафіксували у нападника офсайд. Активним був Канга, двічі гості били здалеку, але до голу так і не наблизилися.

А ось «Зеніт» зміг зробити рахунок великим. На 82-й хвилині Данні зачерпнув м'яч до лінії воротарського, де в падінні пробив Рязанцев - Плетікоса в черговий раз показав, що на лінії воріт він грає по-царськи. Однак через пару хвилин навіть хорват врятувати не зумів: вийшов на заміну Рондон не мав права запороти соло Крішіто, який відібрав м'яч ще на своїй половині поля і довів його до чужого штрафного. У доданий час вишенькою на Харківському торті став сейв Лодигіна, який потягнув м'яч з верхнього кута. У цей вечір весь «Зеніт» був хороший.