Суми божевільна нічия - медцентру - і - lex-vsk - і інші результати вівторка

Голи: Яценко, 1, Корсун, 18, Торба, 29, Гученко, 42, Дерев'янко, 45 - Катеринин, 15, Анцибор, 39, Лисниченко, 44, 47, Макаров, 46

Попередження: Захарченко, 17

Вдруге в нинішньому сезоні "Медичний центр" і "Lex-VSK" видають по-справжньому шикарний матч для глядачів. Інтрига з першої до останньої хвилини, сила-силенна голів, моментів - і нічия на виході. Якщо на попередньому етапі було 4: 4, то в цей раз суперники забили на два більше в сумі. Господарі кинулися з місця в кар'єр, і гол Яценко після потужного удару метрів з одинадцяти на першій хвилині здивував безумовно всіх. Підопічні Сидоренко не засмутилися, розуміючи, що все ще можна змінити. І знаєте, скільки у них було моментів до того, як Катеринин п'ятою з декількох метрів підправив м'яч у нижній кут. Наприклад, Карацюба, перебуваючи в кількох метрах від воріт, також хотів забити красиво красиво, але у ворота не влучив. Або Дерев'янко встиг згрупуватися, не дозволивши Лисниченко з метра добити м'яч в сітку. Гра йшла від ножа, і сині двічі встигли вибігти практично один на один з голкіпером. Однак, ні Танчик, ні Параконному не вдалося переграти Богачова, обидва постріли припали в голкіпера.

Рахунок 1: 1 довго у нас не тримався. Корсун показав, як потрібно використовувати моменти. Вихід з лівого краю на ворота і не сильний, але дуже точний удар в дальній кут. За мінімальної переваги господарів команди і пішли на перерву, а тільки повернулися назад, як Торба в дотик з лівого краю потужно пробив повз голкіпера. Це вже 3: 1, гостям нічого не залишалося, крім як йти вперед з п'ятим польовим. Моменти традиційно виникали біля воріт Дерев'янко, але денис довго не піддавався, поки Анцибор все ж заштовхав м'яч у сітку. І, як в першій грі між цими суперниками, знову пішла перестрілка голами. "Медичний центр" забив ще двічі, коли не було воротаря. Гученко здорово всіх обдурив, показавши передачу вліво, а сам пробив по центру порожніх воріт, а Денис Дерев'янко з руки від своїх воріт і зовсім пробив під поперечину. Варто відзначити, що хтось зі своїх дезорієнтував Захарченко. Віталій явно встигав як мінімум відбивати цей м'яч в сторону, а замість цього прибрав руки і пошкодував. Між цими голами Лисниченко вже забив свій перший гол, потім допоміг Макарову відзначитися, а вирішальний постріл Віталія і зовсім вийшов на славу. Класний прохід по правому краю, без зближення з голкіпером і хльосткий удар низом в дальній кут. При 5: 5 "Lex-VSK" побіг атакувати ще. І ось за 15 секунд до сирени вони отримали право на штрафний в восьми метрах від воріт. Анцибор вирішив пробити на силу - і в стінку! У підсумку нічия, яка на руку лише конкурентам.

Голи: Мороз, 1, Петраков, 10, 50, Змисля, 19 - Тюрін, 2, 50, Ясько, 41

Попередження: Петраков, 42 - Тюрін, 22

Матч між Технологією і КомпСервіс почався з найшвидшого гола літнього чемпіонату, коли після класичної політеховской комбінації у виконанні Сороки-Петракова-Мороза останній відкрив рахунок на четвертій секунді. Однак, Технологія, як швидко забила, так практично відразу і пропустила. Той же Сорока, не розібравшись з партнером, викотив просто м'яч на Тюріна в центр, і Олексій, уклавши Костюченко, зрівняв рахунок. Технологія, у складі якої було відсутнє відразу дев'ять (!) Основних гравців, все одно відразу спробувала застосувати високий пресинг, але чи то добре діяли комп'ютерники, а в більшій ймовірності дуже спекотна погода, змусили і заводчан скинути темп в грі, проте ініціативою вони заволоділи і до перерви зусиллями Петракова і Змислі вели 3-1. В принципі, у другому таймі картина гри змінилося не сильно, Олімпік постарався більше атакувати, і через це у технологів вийшла не одна хороша контратака, в якій вони зобов'язані були знімати всі питання. Інтригу в гру повернув Макисм Ясько, з середньої дистанції пробив Костюченко. Технологи, в принципі, сильно не засмикалися, і почали просто тримати м'яч під контролем, вбиваючи час, а КС, чекав свого шансу, і за 20 секунд до кінця гри дочекався! Перехопивши передачу захисника, комп'ютерники вибігли швидко в атаку, і Олексій Тюрін, здавалося б приніс довгоочікувану нічию своїй команді! Технологія тут же кидається вперед, і КомпСервіс знову намагається зловити підопічних Михайла Жогло на контратаці, але, як то кажуть в таких випадках, пішли в атаку, а потрапили в полон. Костюченко перехопивши введення на Тюріна від Стрижака і, «обрізавши» Олексія, кидає м'яч Петракову. Євген проходить до штрафного суперника, обігрується в стіночку з Бурдюгов і забиває м'яч у кут воріт! 4-3 за 3 секунди до кінця гри! А як близька була ця нічия! А тут вже банально не вистачило досвіду. Що ж, Технологія вириває, можливо, чемпіонські окуляри, і на обличчя зимовий дежавю, тільки тепер Рятувальник в ролі наздоганяючого, а ось чи зможе наздогнати, скоро дізнаємося. На даний момент розрив уже 9 очок, з одним застереженням, що у роменців дві гри в запасі.

Голи. Никифоров, 25, 50, Дядченко, 32, Бойко, 46 - Воронцов, 16, 31, Боріщік Д. 36

Попередження: Бойко, 39

Після такого бурхливого поєдинку гра між Динамо і Насосенергомаш почалася набагато спокійніше. Динамо, в принципі, ніколи вперед з шашками на голо не біжить, а намагається нав'язати супернику свою гру, що в принципі, зі старту і вдалося. Молодші заводчани «загрузли» в обороні Динамо, і додавши, знову ж таки, сюди жарку погоду, високий темп підтримати не змогли. В принципі, весь перший тайм йшла обережна позиційна боротьба і моментів біля обох воріт виникало не дуже багато, кожен поставив за мету не пропустити. Першими ж забили заводчани, коли Воронцов увінчав зусилля партнерів забитим голом. А Динамо продовжило грати, як грало, гнув свою лінію, і до перерви зрівняло рахунок. Никифоров, який активно діяв на стовпа, домігся свого, пробивши повз Боярко. Другий тайм, по початку, мало чим відрізнявся від першого. Заводчани пішли вперед більш активніше і навіть зуміли знову швидко вийти вперед. Це Микита Воронцов, скориставшись помилкою оборони суперника оформив дубль. Але святкування гола, напевно, затягнулося, і Боярко знову довелося виймати м'яч з власних воріт, на цей раз після удару ще одного лівші, Руслана Дядьченко. Тут же Куренскій, швидко струшує підопічних, і ті відплачують йому робочим голом Боріщіка, і найголовніше не зупиняються на цьому. Здавалося б, ось-ось Насосенергомаш дотисне Динамо і заробивши 3 очки вийде на чисте третє місце. Однак, у Коваленко з партнерами були інші плани на цей вечір. За 4 хвилини до кінця, Бойко забиває найважливіший м'яч, і здавалося б приносить очко своїй команді, але і цього його команді було мало. За лічені секунди, і знову, як за сценарієм попередньої гри, динамівці, скориставшись помилкою суперника виривають перемогу! Героєм вечора стає Денис Нікіфоров, який до того ж ще і оформляє дубль! Корити в цій ситуації Насосенергомаш доводиться тільки себе, і ще раз себе, хоча, знову і знову проводячи паралелі з першою грою, тут теж, мабуть, гравцям не вистачило досвіду. А так Динамо за набраними очками наздоганяє свого опонента і вже ділить 4-8 місця з ще чотирма колективами!