• - час 1-го тайму - 45 хвилин
  • - пререрив між таймами - 10-15 хвилин
  • - час 2-го тайму - 45 хвилин
  • ПРАКТИЧНО - до 200 хвилин. тобто:
  • - церемоніальне час (висновок і відведення футболістів (на матч, на перерви і після зустрічі), виконання гімну команд, вітання, вибір воріт і почала удару) - 10-30 хвилин
  • - теоретичне час - 105 хвилин
  • - компенсований час (на заміни, втручання лікарів, умисне затягування гри і т.д.) - зазвичай до 10 хвилин (5 + 5)
  • - додатковий час (під час Кубкових матчів) - 2 тайми по 15 хвилин плюс компенсовані проміжки (на зміну воріт, на заміни, втручання лікарів, умисне затягування гри і т.д.) - 5-10 хвилин
  • - пенальті (додатковий час на призначення гравців, час і підготовка до ударів) - близько 20 хвилин

З таким запитанням саме на часі останнім часом, так як саме зараз в Бразилії проходить чемпіонат світу з футболу. А дана подія проходить лише раз в 4 роки, як і олімпійські ігри. До теперішнього часу зіграні вже перші матчі, всі команди, які потрапили на цей турнір, провели перші ігри, хтось потішив, хтось засмутив, хтось здивував, а хтось засмутив.

СборнаяУкаіни вчора провела перший свій матч зі збірною Кореї, підсумковий рахунок 1: 1, нічия, хоча ми всі бажали тільки перемоги. Чекаємо від нашої команди попереду тільки перемог.

Ну а сам футбольний матч триває 2 тайми по 45 хвилин кожен, між таймами 15 хвилин перерви, після якого команди міняються воротами.

Футбол- це командна спортивна гра, в якій беруть участь дві команди по одинадцять чоловік (десять польових гравців і воротар). Польовим гравцям дозволяється грати ногами і головою і лише воротар у своєму штрафному майданчику має право брати м'яч в руки. Звичайний футбольний матч складається з двох таймів по сорок п'ять хвилин. У турнірах плей-офф за нічийного рахунку в основний час, призначається дополнітельное- два тайми по п'ятнадцять хвилин. Якщо переможець не виявлений і в додатковий час, призначається серія післяматчевих пенальті.

Щогл в футболі складається з двох таймів. тайм триває 45 хвилин в наприкінці таймів. арбітр може додати як в першому так і в другому таймі кілька хвилин. Залежно скільки часу гравці втратили на порушення. травми. заміни. Якщо грають на кубок або чемпіонат то якщо за щогл переможця не було то грають два додаткові тайми по 15 хвилин. Якщо ж і після овертаймів рахунок залишився рівним то грають по пенальті до перемоги однієї з команд. Вобще футбол досить цікава. і сама распрастроненная гра в світі.