Шанси команд що потрібно для виходу в чвертьфінал

У груповому етапі залишилося зіграти 8 матчів за 4 дні. З 16 команд 14 до сих пір претендують на вихід в плей-офф. Що ж потрібно зробити національним збірним, щоб вийти до чвертьфіналу?

Група А.
Греція (1 очко) - Україна (4 очки), Чехія (3 очки) - Польща (2 очки)

• Україна вийде в чвертьфінал, якщо не програє грекам. Якщо в іншому матчі буде зафіксовано нічию, Украінане можуть вийти в плей-офф в тому випадку, якщо не поступляться Греції з різницею в шість м'ячів або більше.

• Грекам для участі в 1/4 фіналу необхідно перемагати. В іншому випадку команда Фернанду Сантуша складе зброю.

• У разі перемоги точно вийдуть до чвертьфіналу чехи. Їм вистачить і нічиєї, якщо Греція не обіграє Україну з різницею в п'ять м'ячів або менше.

Група В.
Данія (3 очки) - Німеччина (6 очок), Португалія (3 очки) - Нідерланди (0 очок)

• Німеччина ще не вийшла в плей-офф, але в разі нічиєї гарантує собі перше місце в групі. "Бундестім" залишиться за бортом 1/4 фіналу, якщо програє данцям з будь-яким рахунком, окрім поразки в один м'яч при двох забитих голах. Крім того, для фіаско німців в паралельній зустрічі повинна виграти Португалія.

• Перемога забезпечить путівку в чвертьфінал команді Данії. Нічиєї скандинавам вистачить тільки в тому випадку, якщо поступляться португальці. У разі поразки данці складуть зброю.

• Збірна Португалії вийде в 1/4 фіналу в разі перемоги, якщо тільки Данія не виграє з різницею в один м'яч (не рахуючи результатів 1: 0 і 2: 1). Дружині Паулу Бенту вистачить нічиєї, якщо тільки данці не переможе Німеччину. Нарешті, Португалія може і поступитися з різницею в один м'яч, якщо програють і данці.

• Збірній Нідерландів треба обіграти португальців з різницею в два м'ячі і сподіватися на поразку Данії.

Група С.
Хорватія (4 очки) - Іспанія (4 очки), Італія (2 очки) - Ірландія (0 очок)

• Для збірної Іспанії все просто: нічия гарантує путівку в чвертьфінал, перемога - перше місце в групі.

• У разі перемоги Хорватія вийде в 1/4 фіналу з першого місця. У чвертьфінал підопічних Славена Біліча виведе і будь-яка нічия, за винятком 0: 0 і 1: 1. Якщо вся справа закінчиться нульовою нічиєю, а італійці виграють, то хорвати залишаться за бортом 1/4 фіналу. Нарешті, якщо буде зафіксовано нічию 1: 1, хорватам необхідно, щоб "Скуадра адзурра» не здолала Ірландію з результатом 3: 1 або більше. Збірна Хорватії може і поступитися, якщо не виграють італійці.

• Збірній Італії необхідно перемагати і сподіватися, що в іншому матчі не буде зафіксована нічия з рахунком 2: 2 або більше. Якщо в іншому матчі буде нічия з результатом 1: 1, то італійцям треба виграти 3: 1 або більше, щоб випередити Хорватію. Якщо вони виграють з рахунком 4: 0 або більше, то займуть перше місце в групі. Якщо в паралельній зустрічі буде зафіксована нульова нічия, італійці в разі власної перемоги займуть перше місце.

• Ірландці втратили всі шанси на участь в чвертьфіналі. У разі перемоги вони займуть третє місце.

Група D.
Швеція (0 очок) - Франція (4 очки), Англія (4 очки) - Україна (3 очки)

• Англійцям достатньо нічиєї. Якщо вони поступляться, їм потрібно буде поразка французів, причому таке, щоб обидві збірні як мінімум були рівні за різницею забитих і пропущених м'ячів і за кількістю забитих м'ячів (у Англії вище коефіцієнт).

• Українцям треба перемагати. Будь-який інший результат залишає їх за бортом плей-офф.

• Французам досить нічиєї. Якщо "триколірні" програють, вони вилетять тільки в тому випадку, якщо зрівняються з англійцями за різницею забитих і пропущених м'ячів і за кількістю м'ячів або поступляться за цими показниками.

• Шведи втратили шанси на потрапляння в плей-офф.