Півфінал мрії українські хокеїсти зіграють з канадцями за вихід у фінал чм - спорт

Дзюдоїст Денисов чекає зустрічі з чемпіоном світу Вольфом і вважає це своїм головним викликом

Збірна Німеччини вийшла у фінал чемпіонату Європи з волейболу

Єпанчинцев: "Спартак" налаштовується тільки на перемогу в майбутньому матчі проти СКА

Експерт: українські баскетболісти здорово виглядали фізично в матчі з сербами

Колобків: підготовка сборнойУкаіни з художньої гімнастики є еталонною

Колобків: успіх сестер Аверін на ЧС з художньої гімнастики закономірний

Дзюдоїст Рінер завоював десяте золото ЧС, вигравши в особистому заліку у вазі понад 100 кг

"Спартак" по буллітам обіграв мінське "Динамо" в матчі КХЛ

"Повів в останній момент": завдяки діям пілота Ан-2 вдалося уникнути жертв на землі

Ні поломка потягу, ні задуха паризького палацу "Берсі", ні погана якість льоду не завадили сборнойУкаіни впоратися в чвертьфінальному матчі з чехами, незважаючи на те, що їх суперник провів весь попередній етап в столиці Франції і пристосувався до місцевих умов.

Чехи влаштували стартовий натиск, з яким підопічні Олега Знарка вдало впоралися. Потім Украінане перехопили ініціативу, закинули дві шайби і впевнено довели матч до перемоги, закинувши в заключним періоді третю шайбу. Варто відзначити, що своє перше результативне очко на турнірі набрав нападник Євген Кузнєцов, а його партнер по клубу Національної хокейної ліги "Вашингтон" Дмитро Орлов відзначився голом.

Без особливих проблем вихід в півфінал турніру оформили канадці, які в Кельні виявилися сильнішими німців (2: 1). "Німецька команда зробила все, що могла. Визначальним для нас стала друга шайба, яку закинув Скіннер. Атмосфера на арені в Кельні чудова, місцеві вболівальники запам'ятаються мені надовго", - висловив свою думку канадський наставник Джон Купер.

На чвертьфіналі в Кельні було присутнє 16 653 глядача, в той час як за грою Украінан з чехами в Парижі спостерігало лише 6209 осіб. український нападник Артемій Панарін після матчу розповів, що був засмучений, побачивши малу кількість глядачів на матчі. "Начебто граємо на чемпіонаті світу, я трошки засмутився, що попереду від нас були порожні трибуни. Але після гри я подивився назад, і зрозумів, що все одно наших людей багато", - сказав Панарін.

Швеція і Фінляндія визначать другого фіналіста

До місцевих умов довелося звикати і шведам в матчі зі швейцарцями. Швейцарські хокеїсти зрівняли рахунок в першому періоді, але більш майстровиті хокеїсти збірної Швеції закинули ще дві шайби. Головний тренер шведської команди Рікард Гренборг похвалив своїх гравців за безпомилкову гру в меншості - його підопічні вистояли в другому періоді після видалення на чотири хвилини.

Перший чвертьфінал дня, що минув в Кельні, приніс головну сенсацію чвертьфінальної стадії плей-офф. Американці, що вважалися фаворитами протистояння з командою Фінляндії, поступилися з рахунком 0: 2. На думку президента Міжнародної федерації хокею (IIHF) Рене Фазель американцям в це грі не вистачило витривалості.

"Сьогодні я побачив іншу команду Фінляндії, яка грала набагато краще, ніж на груповому етапі. Збірна США виглядала розібраної, втомленою", - сказав глава IIHF.

Для Парижа чемпіонат завершився

Півфінальний матч командУкаіни і Канади почнеться о 16:15 за київським часом. Другий матч півфіналу, де зустрінуться збірні Фінляндії та Швеції, почнеться о 20:15 за київським часом.

Матч за третє місце (17:15) і фінал (21:45) відбудуться 21 травня також в Кельні.