Як фанати дивилися кращий матч «Уралу» в кіно і що з цього вийшло

21.30. У Житомирі гра вже почалася, але на екрані в кінотеатрі досі йде хокей. Гру «Урал» - «Краснодар» транслює «Матч ТВ», який влаштований так, що ігри іноді накладаються один на одного. Вболівальники незадоволені, але стримані. Через кілька хвилин траурний голос говорить в мікрофон: «На жаль," Краснодар "нам вже забив. Рахунок: 0: 1 ». Незадоволений гул.

-Прибери ноги, будь ласка.

- Вибачте, - відповідає він і опускає ноги на підлогу.

У цей час «Краснодар» забиває третій м'яч. Кілька глядачів йдуть із залу зі словами: «Тут більше нема чого ловити».

У другому таймі «Урал» зрівнює рахунок: «Пасаж» співає. На 89-й хвилині у ворота «Уралу» призначають пенальті. У м'яча Федір Смолов - колишній гравець «Уралу», а тепер один з найперспективніших футболістів вУкаіни. Смолов промахується, зал видихає, хтось несамовито і щасливо репетує, який Федір **** [поганий гравець].

На серії пенальті майже всі глядачі встають і в кінотеатрі ця сцена виглядає чомусь особливо красиво. Смолов знову не забиває, тому тепер кричать вже все - «Урал» вийшов в півфінал КубкаУкаіни.

Після матчу зустрічаємо в холі Юлію Назарову, PR-менеджера «Уралу». Здається, вона щаслива.

- Ми могли тільки в найсміливіших мріях припустити, що виграємо цей матч, - каже Юлія. - Але готувалися до всього. Емоцій море, я стрибала з усіма вболівальниками і раділа перемозі. Можливо, надалі ми будемо також показувати гостьові матчі «Уралу» в кінотеатрі.

Юлія розповідає, що коли клуб дізнався про перенесення матчу в Житомир, захотілося хоч якось порадувати уболівальників і організувати трансляцію:

- Ми знаємо, як довго вони чекали повернення команди після тривалої перерви, тому хотіли піти назустріч і зробити щось хороше.

Вболівальники вже вийшли з «Пасажу», очманіло діляться враженнями з усіма підряд і заодно - з нами:

• Перемогу ніхто не очікував, особливо після рахунку 0: 3. Ми вже просто сиділи посміхалися і все. Дуже горді за команду, несподіваний успіх. Друзі розповідали свої враження: вони були в Житомирі, потрапили в пробку і приїхали на стадіон тільки при рахунку 0: 3 - наші програють. Зараз надзвонюють щасливі.

• На стадіоні ми б кричали в два рази більше.

• Це інноваційно і дуже весело!

• Я вважаю, що в цій ситуації клуб зробив дуже грамотно по відношенню до вболівальників. Хотілося б, звичайно, цей матч дивитися на стадіоні, але раз чи не випало такої можливості, то такий варіант - великий плюс клубу і президента «Уралу» Григорію Вікторовичу, якщо це його ініціатива. Все було добре.

• Хотілося б сказати спасибі уболівальникам, які прийшли і створили цю атмосферу, вона була як на стадіоні і, мені здається, ми допомогли команді.