Воротар «Баварії» Нойєр зламав ногу

У Мануеля, який залишав стадіон на милицях, діагностували перелом стопи Фото: REUTERS true_kpru

Матч Ліги чемпіонів проти «Реала» став для голкіпера мюнхенської «Баварії» Мануеля Нойєра справжнім кошмаром. І цей кошмар має ім'я - Кріштіану Роналду. Португалець в цей вечір забив в ворота кращого воротаря світу відразу три м'ячі. Тепер Нойєра називають «клент» Роналду. Німець пропускав від нього вже дев'ять разів!

Але найприкріше навіть не в самих голах, хоча один з них і влетів Нойєра між ніг. А в тому, що воротар, кидаючись під удари Кріштіану, сильно підвернув ногу. У Мануеля, який залишав стадіон на милицях, діагностували перелом стопи.

Оформивши хет-трик в повторному чвертьфінальному поєдинку футбольної Ліги чемпіонів «Реал» - «Баварія» (4: 2), нападник «Реала» Кріштіану Роналду оновив рекорд. Тепер у нього активі значиться 101 гол, забитий тільки в матчах Ліги чемпіонів. Цікаво, що 100-й м'яч він забив на 104-й хвилині матчу, а вже через п'ять хвилин, на 109-й, розміняв другу сотню.

Його найближчий переслідувач Ліонель Мессі. вражав ворота суперників у Лізі чемпіонів «тільки» 94 рази. До речі, сьогодні ввечері у аргентинця буде можливість підтягтися до Рональду - його «Барселона» грає з «Ювентусом» і каталонцям необхідно відігравати три м'ячі після першої провальною зустрічі. Від Мессі чекають дива. Та й сам аргентинець постарається відзначитися кілька разів, щоб не відпускати красеня в цій гонці бомбардирів. А то ж приз найкращому футболістові світу знову віддадуть португальцю.