Визначилися всі чвертьфінальні пари чм-2018 з хокею - спорт

Тренер: баскетболісти сборнойУкаіни ледь не втратили перемогу в стартовому матчі ЧЄ

Визначилися всі чвертьфінальні пари чм-2016 з хокею - спорт

Футболісти Санчес і Самбрано покинули казанський "Рубін"

Швед: сборнойУкаіни було важко грати матч Євробаскету з турками при їх вболівальників

українські баскетболісти стартували на чемпіонаті Європи з перемоги над турками

На Уралі представлять медіакупол про Радонезького і інсталяцію про Романових

Білий дім назвав прем'єр-міністра Рахоя президентом Іспанії

Борзаковський: легкоатлети Шубєнков і Ласіцкене блискуче завершили сезон

украінцевка Макарова не змогла вийти до четвертого кола US Open

Тренер "Авангарду" СКАБЕЛКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ відзначив гру воротаря ЦСКА Сорокіна в матчі КХЛ

У групі А, матчі якої проходили в московському "ВТБ Льодовому палаці", чехи обіграли швейцарців (5: 4), набрали 18 очок і забезпечили собі перше місце в турнірній таблиці. СборнаяУкаіни, обігравши команду Швеції (4: 1), з 18 балами посіла друге місце, поступившись чехам за результатом особистої зустрічі. Шведи в підсумку посіли третю сходинку. На четвертому місці залишилася команда Данії, яка також вийшла в плей-офф турніру. У ще одній грі групи А норвежці обіграли збірну Латвії (3: 1).

У групі В (Санкт-Петербург) збірна Фінляндії перемогла канадців (4: 0) і посіла перше місце в турнірній таблиці, здобувши сім перемог в семи матчах і набравши 21 очко. Команда Канади в результаті з 18 балами розташувалася на другій сходинці. Третє місце залишили за собою німці, які набрали 13 очок. Збірна США в заключному турі групового етапу в овертаймі поступилася словакам (2: 3), але змогла зайняти четверту сходинку і вийти в плей-офф турніру.

В іншому матчі заключного туру групи В білоруси перемогли команду Франції (3: 0) і зберегли місце в елітному дивізіоні чемпіонату світу, зайнявши шосте місце в турнірній таблиці. В нижчий дивізіон вилетіла збірна Угорщини.

Чвертьфінальні пари виглядають наступним чином: Чехія - США, Канада - Швеція, Фінляндія - Данія і Україна - Німеччина. Чвертьфінали пройдуть 19 травня.

В 1/2 фіналу чемпіонату світу 21 травня в Москві зіграють переможці матчів Україна - Німеччина і Фінляндія - Данія, а також Канада - Швеція і Чехія - США. Матч за третє місце і фінал пройдуть в українській столиці 22 травня.

Як грала сборнаяУкаіни в чвертьфіналах чемпіонатів світу і в матчах з німцями

Протистояння збірних Канади і Швеції

Історія матчів Чехія - США і Фінляндія - Данія

Збірні Фінляндії та Данії на чемпіонатах світу зустрічалися сім разів - при шести перемогах у фінів і одній поразці, різниця шайб - 28: 9. Рік тому команди зіграли в груповому турнірі, команда Суомі перемогла - 3: 0.

Чвертьфінали пройдуть 19 травня. В 1/2 фіналу 21 травня в Москві зіграють переможці матчів Україна - Німеччина і Фінляндія - Данія, а також Канада - Швеція і Чехія - США. Матч за третє місце і фінал пройдуть в українській столиці 22 травня.

Бомбардири і підсумкове становище групового етапу

У списку кращих бомбардирів першості перше місце займає Украінанін Вадим Шипачьов, в активі якого 13 очок (3 голи + 10 передач), друге - ще один Украінанін Артемій Панарін - 12 (5 + 7), третє - фін Патрік Лайне - 10 (6 + 4).

Підсумкове становище команд в групах. Група А. 1. Чехія - 18 очок; 2. Україна - 18; 3. Швеція - 13; 4. Данія - 11; 5. Норвегія - 8; 6. Швейцарія - 8; 7. Латвія - 6; 8. Казахстан - 2. Група В. 1. Фінляндія - 21; 2. Канада - 18; 3. Німеччина - 13; 4. США - 10; 5. Словаччина - 8; 6. Білорусія - 6; 7. Франція - 5; 8. Угорщина - 3.