У Нижньому Новгороді «торпедо» програло московському «динамо» в четвертому матчі плей-офф, newsnn

Нижегородський клуб «Торпедо» не зміг зрівняти рахунок в серії в четвертому матчі плей-офф Кубка Гагаріна. Результат матчу вирішив овертайм на користь «Динамо -2: 3 (OT). Таким чином, ніжегородци програють в серії з рахунком 1: 3.

Перший період стартував в швидкому темпі. Хокеїсти Динамо на початку матчу отримали право грати в чисельній перевазі, але не змогли його реалізувати. Швидкість гри була осінь швидкої. Шайба переміщалася з зони в зону, але гострих моментів біля воріт не виникало.

Однак торпедовци все ж змогли відкрити рахунок. На 10 хвилині Сміла Галузин підхопив шайбу за воротами і заштовхав її в правий нижній кут воріт московського клубу - 1: 0. Після цього ніжегородци знову кинулися в атаку, створивши пару гострих моментів.

У другій половині періоду хокеїсти трохи зменшили темп. Динамівці намагалися акуратніше грати в обороні, не підпускаючи господарів до своїх воріт. Нижньогородці в свою чергу стали частіше наносити кидки здалеку. На останній хвилині періоду москвичі провели затяжну атаку, але пробити Іллю Проскурякова вони не змогли.

На початку другого періоду ніжегородци подвоїли рахунок в матчі. Євген Мозер отримав пас по центру і з середньої дистанції закинув шайбу в ворота - 2: 0. Москвичі після другого голу стали трохи активніше. Вони стали частіше грати в зоні "Торпедо", проводячи позиційні атаки.

За півтори хвилини до фінальної сирени «Динамо» зняло воротаря, випустивши на лід шостого польового гравця. Нижньогородці відразу ж забили гол у порожні ворота суперника, але шайба зарахована була, так як була закинута після зупинки гри. Але динамівці в результаті змогли зрівняти рахунок. Образливу для господарів шайбу закинув Данило Тарасов за 40 секунд до кінця матчу. Гра перейшла в овертайми.

Перший додатковий період команди стали грати в швидкому темпі, по черзі проводили атаки. В результаті удача виявилася на боці москвичів. На четвертій хвилині Максим Карпов першим встиг на добивання і закинув переможну шайбу у ворота нижньогородців. Матч завершився з рахунком 2: 3 (OT) на користь «Динамо». Рахунок в серії - 1: 3.

Джерело фото: livesport.ru