Шахтар »вилетів з Ліги чемпіонів - новини футбол hd

Гірники провалилися в «відповідь» з «Янг Бойз».

Донецький «Шахтар» не зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів. Команда Фонсекі програла на виїзді «Янг Бойз». Нагадаємо, в Львові гірники здолали противника з рахунком 2: 0, але цього, як з'ясувалося, виявилося недостатньо.

«Янг Бойз» відкрив рахунок в матчі на початку другого тайму. Оаро відпасував низом на лівий край штрафного «Шахтаря», звідки прострілив низом у воротарську Сулеймані, а Кубо заштовхав ігровий снаряд у сітку воріт.

Трохи пізніше господарі і зовсім розвинули перевагу, зрівнявшись з гірниками за сумою двох зустрічей. Невтомний Оаро виграв боротьбу в центрі штрафної суперника після передачі Сулеймані, вміло скинувши м'яч назад на Кубо. Юя ударом з вигідної позиції записав на свій рахунок дубль.

На 69-й хвилині Пятова врятувала перекладина - на міцність каркас воріт перевірив Бертоне. Деякі моменти були у «Шахтаря», запаморочливий шанс упустив Марлос, втім, уникнути овертайму колективу Фонсекі не вдалося.

Овертайм також не зміг розставити все по своїх місцях, опонентам довелося випробувати долю в серії пенальті. І тут удача знову супроводжувала «Янг Бойз». У складі швейцарців відзначилися Оаро, Кубо, Роча і Гайіч. «Шахтар» підкачали Фред і Ярослав Ракицький. Страшне розчарування для всіх шанувальників донецького клубу ...

Янг Бойз - Шахтар 2: 0 (0: 0), в серії пенальті - 4: 2.
Голи. Кубо, 54 (1: 0); Кубо, 60 (2: 0).