Нічия в футболі

Що таке нічия у футболі?

Як часто матчі закінчуються нічиєю?

Скільки очок команди отримують за нічию?

Нічия - результат футбольного матчу, коли переможець не виявлений. В такому випадку на табло завжди будуть однакові цифри по обидва боки.

Підписуйся на Алвина Алмазова: Вконтакте. Instagram. Telegram. Facebook. Twitter. Тебе чекають безкоштовні прогнози на спорт, гарячі дівчата, хороший гумор і поради зірок!

Нічия - найменш очікуваний результат матчу, який все-таки трапляється дуже часто. Нічию складно спрогнозувати, тому що більшість уболівальників схильні віддавати перевагу одній з команд. Якщо матч закінчений з рівним рахунком, то команди отримують по одному очку. Це краще ніж нічого, але перемога все-таки краще, тому команди часом вважають за краще ризикувати, щоб вирвати повноцінні три очки. Якщо мова йде про матчах на вибування, то гра не може закінчитися нічиєю, адже переможець повинен бути визначений обов'язково. У такому випадку призначається додаткові два тайми по 15 хвилин. Якщо і вони не виявили переможця - призначається серія пенальті.

Нульова нічия, як правило, не подобається глядачам. Такі матчі виходять нудними. Якщо обидві команди забили більше двох голів, то таку нічию називають бойової. В історії футболу відомі такі результати, як 3: 3, 4: 4 і т.д. Як видно, навіть матч, що закінчився внічию, може вийти дуже цікавим.