Головний тренер «ак барса» про програш «Медвещак» вплинуло те, що грали два дні поспіль

Перший матч провів Олександр Світов, капітан «Ак Барса» Фото: Раміль Галі

Перший матч в чемпіонаті КХЛ провів Олександр Світов, капітан «Ак Барса». Він пропустив турнір в Ризі через травму і дві перші гри на старті регулярки, але виявився готовий до матчу з «Медвещак». Нападаючий зайняв місце в ланці з Михайлом Глуховим та Максимом Лазарєвим.

Команди активно розпочали зустріч, але треба визнати, що найчастіше в дебюті атакували гості. Так в одній з атак шайба дивом не опинилася в сітці наших воріт.

Рахунок відкрили гості на 19-й хвилині Фото: Раміль Галі

Капітан команди Олександр Світов був найпомітнішою фігурою на перших хвилинах матчу. На початку гри він побився з нападаючим «Медвещак» Олександром болдюкс і виявився сильнішим за суперника. Арбітри «нагородили» гравців п'ятихвилинними вилученнями.

Протягом першого періоду команди по черзі грали в нерівних складах. «Ак Барс» не зміг скористатися видаленням гравців «Медвещак», а ось гості реалізували видалення Василя Токранова. Дерек Сміт на 19-й хвилині матчу відкрив рахунок

Не встигли казанські хокеїсти вийти з роздягальні і осмислити вказівки тренерів, як завдання, яке стояло перед ними, ускладнилася вдвічі. Всього 22 секунди знадобилося «Медвещак» після відновлення гри, як подвоїти свою перевагу в рахунку - 0: 2.

Другий гол забили через кілька секунд після перерви Фото: Раміль Галі

Після цього На 31-й хвилині «Медвещак» провів ще одну атаку, яка завершилася голом Боббі Батлера. Рахунок став 3: 0.

Але «Ак Барс» не переставав атакувати в третьому періоді. І на 52-й хвилині «барсам» нарешті посміхнулася удача. Джастін Азеведо в меншості завдав відмінний кидок. Рахунок 1: 3. Але зрівняти рахунок або вирватися вперед «барсам» вже не вдалося. Гра закінчилася програшем нашої команди.

ДВА ДНІ ПІДРЯД ГРАТИ СКЛАДНО

Але "Ак Барс" не здався і забив гол у третьому періоді Фото: Раміль Галі

Захисник «Ак Барса» також вважає, що можливостей у команди було багато. Швидше за все, позначилася втома.

- Треба було реалізовувати більшість, але не забили. У суперників було дві контратаки, після яких ми пропустили два голи. Втрати в середній зоні і призвели до пропущених шайб. Може бути, наклало відбиток те, що ми грали другий день поспіль, а суперник відпочивав. Нічого страшного, треба просто серйозно підготуватися до виїзної серії і показувати гідний результат, - вважає захисник Рафаель Батиршін.

Зателефонуйте Катерині Гамов!

Знаменита волейболістка в прямому ефірі Радіо «Комсомольська правда» презентує свою книгу і відповість на ваші питання

Перший тренер гімнасток-близнючок Аверін: Я їх запитувала - ти Діна або Аріна?

19-річні сестрички на чемпіонаті світу з художньої гімнастики викликали справжній фурор, взявши «золото» і «срібло»

Марія Шарапова вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату США з тенісу

українська тенісистка перемогла Бабош Тімеа з Угорщини в новій сукні

Їх не знали в обличчя

У сборнойУкаіни по футболу відразу 12 новачків

Володимир Гомельський: Як оптиміст, серед фаворитів Євробаскету назву і Україну

Роберто Манчіні дуже засмутив зрив «угоди по Абденнур»

Ймовірно, наставник вважає, що «Зеніт» недостатньо посилився в літнє «трансферне» вікно

Шнуров в захваті від гімнасток, які виступили на Універсіаді під «Ленінград»

Кубанський богатир перевертає 300-кілограмовий шини і штовхає автобуси

І мріє зрушити з місця багатотонний склад

Ілля Авербух випустив колекцію спортивного одягу

Фігурист в інтерв'ю «Комсомольской правде» розповів про те, що змусило його зайнятися бізнесом

Ілля Авербух: Липницька вже три роки поспіль не потрапляла ні на які чемпіонати Європи та світу

На кого з фігуристок можна поставити в новому олімпійському сезоні

Спортсмени, які отримали українське громадянство: Крути педалі - паспорт вже дали

Все про спортсменів, які отримали українське громадянство

Французька поліція затримала злодіїв, які обікрали Олімпійського чемпіона Рашида Садулаєва

Дагестанський спортсмен поки змушений залишатися в Парижі до закінчення розслідування злочину