Футбол - як пристрасть

Кілька хвилин тому "МЮ" поставив на коліна "Арсенал", а разом з ним всю кадрову і трансферну політику Венгера. Немислимий результат для клубу-гранда - програти з різницею в 6 (шість.) М'ячів прямому конкуренту.

Звичайно, раніше ціною титанічних зусиль вдавалося залишатися в зоні Ліги Чемпіонів і навіть претендувати на чемпіонство. НУ а тепер, з відходом мало не половини складу, шанси на якийсь менш трофей менше ніж нульові. Ну серйозно, як можна сподіватися на перемогу зі складом, який кількісно, ​​а тепер і якісно поступається "Челсі", МЮ, МС і "Ліверпулю". Якщо в Реалі, "Барсі", Мілані і т.д. по 2 гравця на позицію, то у нас гравець на дві позиції.

But six years without a trophy, another campaign of raised expectations followed by destroyed hope, have taken their toll.

Wenger plans 30 m. spree to calm fan's fears

Ці 30 млн вкладені в чергових неймовірно талановитих Дженкинсон і Чемберленів. Коли вони виростуть і наберуться, тоді і будемо претендувати на чемпіонство. Це якщо ще їх не купить Барселона або МС, як зазвичай буває в останні роки.

За три дні, які залишилися до закриття трансферного вікна навряд чи вдасться купити Азара, Мертезакера, Ягельку і всіх тих, кого нам обіцяють купити.

Так що треба буде готуватися до глобальних змін. Сподіваюся, і в тренерському штабі теж.

По-вашому чи варто нарешті Арсену Венгеру залишити пост, або він повинен залишитися і продовжувати вбивати клуб далі керувати командою?

Шановні алматинцев!
А Вам не набридло. що все найкраще переносять в Астану, починаючи від статусу столиці і закінчуючи матчами збірної Казахстану з футболу? Ми, фан-рух Алматинської "Кайрата" і збірної Казахстану "Південний Барс", можемо сказати однозначно - набридло

Нам набридло. що збірна Казахстану грає на штучному газоні, тоді як в Алмати найкраще поле в Центральній Азії!

Нам набридло. що збірна Казахстану грає там, де на її матчі з трудом збирають навіть половину стадіону!

Щойно закінчився другий матч третього відбіркового раунду Ліги Європи між Актобе і Аланією 1-1 (2-4). Даа, була відмінна можливість пробитися далі по турнірній сітці, але не вдалося. Видно хлопці старалися, але під час екстра тайму сил вже реально не вистачило. Гра вийшла напружена і в'язка. Як то кажуть, `пенальті - це лотерея і пощастило сьогодні калушців. Розлютило видалення Праймуса, ну, як так можна, отримав жовту в безпечно моменті і через кілька хвилин знову фол у штрафному суперника (!), Він взагалі думав головою, але актюбінци молодці не впали духом і видалення ніяк не вплинуло на них, також розлютило пенальті , виконаний Мане, по мені він провів відмінну гру, загострював атаки, додавав швидкості в атаку і т.д. але коли прийшла його черга він так не Брежнєв вдарив, авось і потраплю.

Аланія молодці, з перемогою. Нашим ще більше готуватися. Я впевнений Актобе в наступному році знову братиме участь в Єврокубках)

Цікавий поєдинок, 1-ий в двоматчевому протистоянні.

Перша половина залишилася повністю за "Актобе". Вдавалося якщо не все, то багато що. І забити досить швидко вийшло після красивої комбінації, це Малик Мане розмочив рахунок у Калуші. Взагалі, наша команда весь тайм була на голову вищі за українські суперників, і рахунок на табло 0: 1, по суті, не цілком відбивав те, що відбувається на полі. Він повинен був бути розгромним. Багато моментів мав "Актобе".

Після перерви щось трапилося. Щось незрозуміле. Напевно, повірили Наші в легку гру рано. І Украінане перед рідною публікою хотіли реабілітуватися. Сталося це через 15 хвилин після свистка на 2-ий тайм. Не зовсім виразна гра в обороні, і Сидельников безсилий. 1: 1.

Удачі "Актобе". І тільки вперед, адже у нас НАЙКРАЩА КОМАНДА, у нас КРАЩІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ.

Дуже вдалим можна назвати старт казахстанських команд у відбірковому циклі єврокубків в цьому році. Подолавши перші рубежі кваліфікаційного раунду, Карагандинський "Шахтар" і Павлодарський «Іртиш» знаходяться в декількох кроках від історичного виходу в основну сітку Ліги Європи.

Нагадаємо, в ході протистоянь 3-го кваліфікаційного раунду, "Шахтар" здолав по суму двох матчів словенський "Копер" з рахунком 3-2, а Павлодарский Іртиш, переграв у рідних стінах польську "Ягеллонію" з рахунком 2-0. Перші матчі 2-го кваліфікаційного раунду команди, до яких на даному етапі приєднався "Актобе" провели на достатньому хорошому рівні. "Актобе", який почав свій європейський похід з протистояння з угорським "Кечкеметом", домігся нічиї 1-1 в гостях, також як і грав в Грузії з місцевим Металургом, Павлодарський «Іртиш», коли як "Шахтар" здолав в Караганді ірландський клуб « Сент-Патрікс »з рахунком 2-1.

Трохи розчарував минулорічний чемпіон Казахстану, Костанайський «Тобол», який поступився в першому матчі відбіркового циклу Ліги Чемпіонів Словацька «Словану» з рахунком 0-2.

Отже, вся казахстанська футбольна громадськість очікує на цьому тижні матчі єврокубків, які можуть принести радість уболівальникам і футбольним чиновникам, настільки довго чекали плоди своєї кропіткої роботи.

Завтра Костанайський «Тобол» проведе матч-відповідь в Костанай з «Слованом». Будемо чесні, обіграти Словацька команду з необхідним рахунком 3-0 Костанайської дружині навряд чи під силу. Шанси «Тоболу» пройти в наступний раунд дуже примарні, хоча Костанайський клуб може і внести в загальну скарбничку коефіцієнтів Казахстану кілька очок, домігшись мінімальної перемоги або нічиї.

Двома днями пізніше «Шахтар» зіграє в Ірландії з місцевим «Сент-Патріксом». Карагандинський клуб в цьому році показує футбол високого рівня, поповнивши свої ряди молодими талантами в особі Жамбіла Кукеева, Олександра Константіновкаа і Улана Конисбаева.
Маючи переваги перемоги в різницею в один гол, «Шахтарю» буде досить звести матч до нічиї. Але, знаючи характер молодих гравців і загальний емоційний настрій гравців карагандинського клубу, можна бути впевненим, що в Ірландії казахстанці покажуть атакуючий футбол.

Казахстанська «Барселона» як називають «Актобе», проведе матч на стадіоні імені Кобланди Батира з угорським «Кечкеметом». Незважаючи на відвертий скепсис Актюбінськ фанатів по відношенню до угорцям перед першим матчем, «Кечкемет» показав швидкісний і красивий футбол європейського рівня, тому казаха буде важко домогтися перемоги. Однак згадуючи минулі виступи актюбінцев в єврокубках, від них чекають тільки перемоги і виходу в наступний раунд, де їх вже чекає владівказская «Аланія».

Грузинський клуб з Руставі, «Металург», приїде в гості в Павлодар. Місцевий «Іртиш» готовий дати бій Грузінцев і цілком налаштований на перемогу. Павлодарцев мають гольове перевагу, забивши гол на чужому полі, тому казаха буде досить і нульова нічия. Чи зможуть в цьому році казахстанські команди прорубати вікно в Європу? Це покаже футбол. Зрозумілим є одне, рівень казахстанських команди піднімається!