Фантастичний випадок на матчі в Подільському ... »як ска вийшов в чвертьфінал - статті - радянський

СКА легко розгромив «Витязь» в серії (4-0), закинувши аж 23 шайби в чотирьох матчах. І першим в КХЛ вийшов до другого раунду Кубка Гагаріна.

У цьому матчі була тільки одна інтрига - чи зможе якийсь уболівальник в другому перерві виграти айфон від місцевої «яблучної» фірми? Для цього потрібно було з центру майданчика потрапити шайбою у ворота, загороджені воротарем з клейонки. Там була тільки маленька дірка між намальованих щитків.

Уявляєте, потрапили туди відразу два фаната. Фантастика! Так що розорилися комерсанти на пристойну суму. Ну ладно, можна собі дозволити. Все-таки для «Витязя» це останній матч сезону, який в будь-якому випадку успішний. Адже команда вперше в історії вийшла в плей-офф КХЛ.

До речі, про Плотнікова - він потрапив в третю ланку, до Сергія Широкова та Миколі Прохоркино. Головний тренер СКА Олег Знарок не став розбивати першу трійку, куди до Ковальчуку і Дацюку відмінно вписався Євген Кетов.

... У третьому матчі, який пройшов тут же в Подольську, захисник Патрік Херслі набрав 2 (1 + 1) очки, а Павло Дацюк - взагалі 4 (1 + 3). Минуло два дні, і нічого не змінилося.

Перший гол - вже на четвертій хвилині в більшості, коли видалення за підніжку схопив Олександр Панков. Забив Ярно Коскіранта з передач Дацюка і Херслі.

Другий гол - через 32 секунди, його організувала трійка Шіпачева.

Третій гол - дев'ята хвилина, відзначився Сергій Широков з передач Євгена Кетова і знову Дацюка.

... Я вже питання приготував Чарівникові: «Коли ви останній раз набирали чотири очки в плей-офф КХЛ?» Чи згадає?

Але Дацюк більше не лютував, а в другому періоді дубль оформив Ярно Коскіранта, гольове чуття прорізалося у Миколи Прохоркино, в більшості показав себе Євген Дадонов з передачі Іллі Ковальчука.

Що цікаво, «Витязь» майже не поступався СКА за кидками: 25-32 після двох періодів. І на свій гол господарі напрацювали. В середині третього періоду Олексій Макєєв запхав шайбу в ворота Мікко Коскинена. Головний тренер «Витязя» Валерій Бєлов не став міняти Харрі Сятері навіть після шести шайб і залишив його в рамці. Нехай легіонер відпрацює останній матч сезону до кінця.

«Пора закінчувати серію! Дивитися зовсім немає ніякого інтересу, - писали фанати СКА в інтернеті. - Та вже пробачать нас вболівальники «Витязя». Бажання і старання у вашої команди є, але цього мало ».

Так, нічого не зробиш проти майстерності.

З ким зіграє СКА у другому раунді? Якщо не трапиться великої сенсації, то з московським «Динамо» або «Локомотивом». Друга команда пам'ятна тим, що СКА пройшов її без особливих проблем в першому раунді минулого року. Але тоді стався великий скандал, коли в Ярославлі видали квиток в один кінець до Пітера знаменитому Іллі Ковальчуку. Не будемо ще раз згадувати ту історію, наступаючи на зажівшую мозоль герою Квебека.

СКА - «Динамо» пройде під девізом «Московські фанати проти Олега Знарка». Ви пам'ятаєте, як динамівські вболівальники зустрічали в «ВТБ Льодовому палаці» свого колишнього тренера і кумира. В такому випадку побажаємо Олегу Валерійовичу терпіння, а любителів хокею привітаємо - і та, і інша серії повинні вийти чудовими.

І цікавими. Та вже вибачають мені вболівальники «Витязя».